Part of the Midis Group
Finansal Danışmanlık
financial consultancy

FINECUS kurumlara ihtiyaçlarına yönelik olarak kapsamlı risk yönetimi projeleri planlama, dizayn etme ve uygulama konularında anahtar teslim komple çözümler sunmaktadır. Bu çözümler Piyasa Riski, Kredi Riski, Skorlama, BaselII, Operasyonel Risk, Aktif-Pasif Yönetimi ve Kurumsal Risk Yönetimi konuların finansal ve yazılım danışmanlıklarını içermektedir.

Finansal Danışmanlık hizmetlerimiz kurumlara yurt dışı piyasalarda kullanılmakta olan en son teknikleri ve finansal enstrümanları kullanma imkanı vermektedir. FINECUS yeni geliştirilecek projeler için, mevcut sistemlerin kontrolü amacı ile ve devam eden projelerin kontrolü ve etkinliğinin artırılması amacı ile finansal danışmanlık hizmeti vermektedir.

Ekiplerimiz, Türkiye'de bugüne kadar uygulanmış olan birçok projede tecrübe kazanmış kişilerden oluşmaktadır. Bu tecrübe sayesinde kurumlara projeleri zamanında, verimli, etkin şekilde tamamlanmasında kapsamlı destek verilebilmektedir. Müşterilerimizin projenin tüm bölümlerinde sebep-sonuç ilişkilerini anlamış olmaları, kapalı noktaların kalmamış olmasının çok önemli olduğuna inanmaktayız. Bu sebeple danışmanlık hizmetlerimizde her noktanın üzerinde hassasiyetle durmakta ve en ileri ve karışık konularda bile müşterilerimize anlaşılabilir hale getirmeye özen göstermekteyiz.

Tüm yazılım projelerimiz finansal ve yazılım danışmanlık hizmetlerini eğitimler ile beraber içermektedir.

Danışmanlık hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için bize yazınız.