Part of the Midis Group
Yazılım Danışmanlığı
software consultancy

FINECUS kurumlara ihtiyaçlarına yönelik olarak kapsamlı risk yönetimi projeleri planlama, dizayn etme ve uygulama konularında anahtar teslim komple çözümler sunmaktadır. Bu çözümler Piyasa Riski, Kredi Riski, Skorlama, BaselII, Operasyonel Risk, Aktif-Pasif Yönetimi ve Kurumsal Risk Yönetimi konuların finansal ve yazılım danışmanlıklarını içermektedir.

Yazılım danışmanlığı hizmetlerimiz müşterilerimize yazılım geliştirme projelerinin başarılı olarak uygulanabilmesinde yardımcı olmaktadır. Bir yazılım projesinde ileriye dönük olarak hazırlanmış bir veri tabanı ile başlayarak, yazılımın fonksiyonalitesini planlamak, problem teşkil edebilecek noktaların farkında olmak, kullanılan finansal ve diğer algoritmaların doğruluğundan emin olmak ve müşteri ihtiyaçlarına en uygun çıktıları en uygun formatta sunmak son derece önem taşımaktadır. Ekiplerimizin Türkiye'de bugüne kadar uygulanmış bir çok finansal projedeki tecrübeleri sebebi ile kazandığımız deneyimler sayesinde bu konularda müşterilerimize yardımcı olmaktayız.

Amacımız projeleri zamanında, verimli ve sağlıklı bir şekilde kapsamlı sonuçlar üreten yazılımlar haline getirmektir. FINECUS bunun yanı sıra yazılım kullanıcılarının sebep-sonuç ilişkilerini kavramasına önem vermekte ve bu sayede yazılımın fonksiyonelitesini bir kat daha artırmayı hedeflemektedir.

Tüm yazılım projelerimiz finansal ve yazılım danışmanlık hizmetlerini eğitimler ile beraber içermektedir.

Danışmanlık hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için bize yazınız.